ОДЕСА (QHA) -

За інформацією Сергія Стерненка, екс-лідера осередку Правого сектора в Одесі, запланована кількість учасників проросійського мітингу на Куликовому полі 2 травня — близько 1000 чоловік.

Подію збирається відвідати Опоблок, а саме Скорик і Бойко (народні депутати від Опозиційного блоку Микола Скорик і Юрій Бойко). На місці будуть російські ЗМІ. Захід має стати пропагандистським інфоприводом для РФ і своєрідною перевіркою правоохоронців та громади на толерантність до сепаратизму, каже Стерненко.

Тим часом по місту з'являється все більше і більше листівок із закликами прийти на Куликове поле, а в соціальних мережах поширюється інформація про залучення до акцій 2 і 9 травня проплачених тітушок. Наприклад за участь у мітингу та покладанні квітів 2 травня на Куликовому полі та в інших місцях обіцяють платити 1000 гривень за дві години.

Зазначимо, що 25 квітня під час звіту про 100 днів своєї роботи губернатор Одеської області Максим Степанов заявив, що гарантує безпеку 2 і 9 травня всім жителям і гостям міста. Він заявив, що поліція реагуватиме на всілякі провокації максимально оперативно.

Я точно знаю, що реакція правоохоронців у рамках закону буде жорсткою. Багато хто говорить про можливі провокації. Я вам чітко можу сказати, що ми можемо забезпечити порядок і безпеку громадян, заявив Степанов.

Правоохоронці просять одеситів не брати участі у масових заходах.

ФОТО: інтернет

QHA