ОДЕСА (QHA) -

 

У селі Миколаївка-Новоросійська (Саратський район Одеської області) через спалах сибірської виразки оголосили карантин. Про це виданню «Укрінформ» повідомили у Саратській районній державній адміністрації.

З села заборонили вивозити м'ясо і молоко, оскільки це вже другий випадок зараження домашньої тварини на сибірку в районі.

— Власник господарства у селі Миколаївка-Новоросійська помітив ознаки хвороби у корови, яка «впала на ноги» і звернувся до фахівців. Зооветеринари негайно прибули на місце і незабаром підтвердили наявність збудника сибірки. Ніхто з людей не постраждав. Вжито заходів для локалізації спалаху, — відзначили у Саратській райдержадміністрації.

Двір і сарай, де тримали корову, знезаразили.

 

QHA повідомляло, що в Одеській області зафіксували спалах сибірської виразки. За попередніми даними, джерелом інфекції був населений пункт Міняйлівка (Саратський район).

Сибірська виразка — особливо небезпечна інфекційна хвороба сільськогосподарських і диких тварин, а також людини. Перебіг хвороби швидкоплинний і дежу гострий. Характеризується інтоксикацією, розвитком серозно-геморагічного запалення шкіри, лімфатичних вузлів і внутрішніх органів.

 

Джерело: Укринформ

QHA