СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в центрі Ялти викопують пальми для реконструкції каналізаційної системи. Про це повідомив «начальник відділу екологічного муніципального контролю адміністрації» Ялти Олександр Грамотенко.

— Дерева викопують фахівці «Зеленбуду». Там готують майданчик для реконструкції каналізаційної системи. Вона вже застаріла і періодично дає збої. Лінійні об'єкти, що підлягають заміні, якраз проходять під пальмами. Усе погоджено з водоканалом, — зазначив він.

Начальник підконтрольного Кремлю ялтинського «Зеленбуду» Людмила Твардовська підтвердила, що пальми викопують, щоб оновити систему каналізації.

— Роботи у цьому місці будуть вестися на великій глибині, у тому числі, із залученням важкої техніки.

Твардовська підкреслила, що викопані пальми перенесуть в інші місця, відведені для них.

— Територія, на якій розташовані дерева, перебуває в оренді, тому ми не могли організувати за ними повноцінний догляд. Тепер же, коли їх пересадять, ситуація зміниться. Жителі Ялти можуть не хвилюватися.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Алупці масово вирубують червонокнижні 150-літні кипариси заради будівництва приватного гаража. Згідно ялтинським "законам", у забудовників є право спиляти будь-яке дерево заради будівництва.

Джерело: Новини Криму

QHA