ДОНЕЦЬК (QHA) -

Військові поразки проросійських терористів у районі Авдіївки змусили бойовиків Донецька провести масштабну евакуацію місцевого населення до центру окупованого міста. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук.

За інформацією групи, у західних районах Донецька вже частково відсутні вода, тепло- та електропостачання. На даний момент жителі міста розміщуються у гуртожитках навчальних закладів.

— На територіях, підконтрольних російсько-каральним військам («ДНР»), ростуть панічні настрої серед населення через подальше загострення ситуації на лінії розмежування. Внаслідок пошкоджень на території західних районів Донецька відсутнє або частково відсутнє теплопостачання, електроенергія, вода. Бойовиками проведена часткова евакуація населення Київського району Донецька (північні околиці міста). Частина людей вивезена до Калінінського району міста і розміщується у гуртожитках відомств та навчальних закладів наприклад, в гуртожитках Донецького медінституту розміщено до 500 осіб, повідомив нардеп.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 29 січня проросійські бойовики здійснили спробу штурму позицій Збройних сил України в районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки. Обстріл був кваліфікований прокуратурою як терористичний акт, оскільки проросійські бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки, маючи достовірну інформацію про те, що там є цивільне населення.

ФОТО: інтернет

QHA