СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Криму і Севастополі дозволять використовувати анонімайзери (програми доступу до заблокованих у Росії сайтів, — ред.) І VPN після листопада 2017 року. Про це повідомляє російська газета «Комсомольская правда-Крим».

Видання підкреслює, що російська влада таким чином вирішила порадувати кримчан, які перебувають в умовах санкційного режиму.

— Кримчани, як і раніше, перебувають у складній ситуації. Блокада з боку Заходу дає свої плоди, і це відбивається на кримських цінах. Фактично ми зараз один з найдорожчих регіонів Росії, а середні зарплати  як у найбідніших областях,  розповів журналістам газети так званий депутат Держдуми від окупованого Росією Севастополя Дмитро Белік.

Депутат визнав, що товари, які потрапляють на півострів, коштують в рази дорожче за іноземні.

 Живе у Криму сім'я, у якій сумарний дохід менше 30 тисяч, купує персики дорожче, ніж у Москві, змушена економити на всьому,  сказав чиновник.

Президент Росії Володимир Путін 30 липня підписав закон про заборону використання анонімайзерів. Відповідно до закону, використовувані росіянами VPN-сервери і браузери типу Tor повинні обмежувати доступ до протиправного контенту, інакше вони будуть заблоковані на території Росії.

Закон про заборону анонімайзерів має набути чинності з 1 листопада 2017 року.

ФОТО: інтернет

QHA