СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Квартири на вторинному ринку нерухомості окупованого Сімферополя за рік подорожчали на 6%. Про це повідомляється в дослідженні онлайн-сервісу оголошень ЦІАН.

У дослідженні повідомляється, що у першому кварталі 2018 року середня вартість одного квадратного метра становила 73,3 тисячі рублів, що на 6% більше, ніж 2017 року (69,1 тисяча рублів).

— За підсумками першого кварталу 2018 року можна з упевненістю говорити про перелом падаючого тренду на вторинному ринку житла, — заявив експерт з нерухомості.

Основними причинами зростання цін на вторинному ринку нерухомості окупанти називають зниження іпотечних ставок і зростання доходів населення анексованого півострова.

Наразі вартість найдорожчого житла в окупованому Криму становить понад 200 мільйонів рублів. Згідно з дослідженням, найдорожчі квартири продаються у Ялті, а найдешевші — в Керчі та Бахчисараї.

QHA повідомляло, що кримська «влада» поскаржилася на дорогі авіаперельоти. Самопроголошений глава окупованого Криму Сергій Аксенов заявив, що має намір направити звернення віце-прем'єр-міністру Росії Дмитру Козаку із закликом врегулювати вартість авіаперельотів на анексований півострів. «Глава» окупованого Криму заявив, що докладе усіх зусиль для вирішення цієї проблеми.

QHA