РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив до 8 років колонії загального режиму громадянина України Артура Панова, обвинуваченого у «підготовці теракту» в Ростові-на-Дону. Обвинуваченого у «пособництві» Панову ростовчанина Максима Смишляєва суд засудив до 10 років колонії суворого режиму. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, про жителя Краснодона (Луганська область) Артура Панова вперше стало відомо після того, як у грудні 2015 року за нез'ясованих обставин він потрапив до російського СІЗО. Влада РФ звинуватили Панова у підготовці терористичного акту в Росії. Молодик всі звинувачення на свою адресу заперечує.

2 травня російські ЗМІ інформували, що український громадянин Артур Панов, обвинувачений у підготовці терористичного акту в Росії, помер у СІЗО. Однак за кілька годин юнак сам спростував ці повідомлення.

3 травня у Північно-Кавказькому військовому суді у Ростові-на-Дону 19-річний український політв'язень оголосив про початок сухого голодування. Вимога у Панова було лише одна — видати його Україні протягом найближчих двох тижнів.

28 травня Артур Панов припинив голодування і його стан був задовільний. Повідомлялося, що співробітник консульства надав Панову необхідну консульсько-правову допомогу і передав актуальну інформацію про події в Україні і світі.

ФОТО: інтернет

QHA