БУДАПЕШТ (QHA) -

Посол України в Угорщині Любов Непоп закликала українську діаспору країни висловити недовіру і позбавити депутатського мандата Анатолія Бурого за те, що він незаконно відвідав окупований Крим. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Бурий є депутатом Державного самоврядування українців Угорщини — вищого державного органу української національної меншини в цій країні.

Дипломат зазначила, що просить Товариство української культури Угорщини ініціювати позачергове засідання, щоб висловити недовіру Бурому і позбавити його мандата і права представляти інтереси діаспори.

Посол нагадала, що раніше звернулася до президента Державного самоврядування українців Угорщини Юрія Кравченка, який, за її словами, засудив дії Бурого.

Раніше QHA повідомляло, що Любов Непоп засудила візит до окупованого Крим одного з лідерів української громади Угорщини.

Бурий відвідав Алушту в травні минулого року, порушивши встановлений порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України. Посол повідомила, що під час візиту Бурий виступав на організованих окупаційною владою Алушти заходах.

QHA