КИЇВ (QHA) -

У день народження українського політв'язня Олега Сенцова, сьогодні, 13 липня, в Україні та світі відбудуться акції на його підтримку.

Як повідомили у прес-службі лідера кримськотатарського народу, уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, у Києві в рамках глобальної акції до дня народження політв'язня відбудуться телемости, автопробіг і хода.

Акцію #SaveSentsov планують провести також у Москві біля пам'ятника Висоцькому.

Раніше активісти запустили глобальну акцію. Організатори відзначили, що для участі в ній необхідно роздрукувати фото Олега Сенцова, сфотографувати його на тлі будь-якого відомого пам'ятника або міської пам'ятки і викласти у мережу з хештегом #SaveOlegSentsov.

Відзначимо, сьогодні Олегу Сенцову виповнилося 42 роки. Вже 4 роки його незаконного утримують під арештом в Росії. Сенцов 61 день тримає голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов схуд на 15 кг, але припиняти голодування не збирається. За словами сестри політв'язня Наталії Каплан, Сенцов розчарований тим, що мало уваги приділяється іншим політв'язням і вважає, що якщо звільнять його одного, це буде «повним провалом».

Джерело: Крым.Реалии

QHA