КИЇВ (QHA) -

Співробітники правоохоронних органів попередили спробу незаконного ввезення в Україну в міжнародному пункті пропуску «Бориспіль» 7 тисяч мобільних телефонів. Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби (ДФС).

— У Київську митницю ДФС було подано товаросупровідні документи та електронну митну декларацію для випуску товару «частини для мобільних телефонів стільникових мереж зв'язку» у вільний обіг, — йдеться у повідомленні.

У ДФС відзначили, що усі документи, на перший погляд, були оформлені правильно, однак після перевірки виявилося, що вантаж не відповідає заявленому.

— Під час проведення митного огляду зазначених товарів виявилося, що вантаж не відповідає заявленому: у вантажних місцях замість заявленого товару знаходилися 7000 телефонних апаратів для стільникових мереж зв'язку з камерою, на дві SIM-карти з Гонконгу. При цьому дані про цей вантаж в товаросупровідних документах були відсутні.

Усі мобільні телефони вилучили до оголошення судом рішення у справі.

QHA повідомляло, що Державний комітет телебачення і радіомовлення України не дозволив ввезти в Україну чотири російських видання, серед яких книги про віщого Олега і княгиню Ольгу. Наказ про заборону на ввезення книг видано на підставі рішення експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.

QHA