КИЇВ (QHA) -

Співробітники Державної прикордонної служби України (ДПСУ) заборонили в'їзд на територію України російській артистці Світлані Сургановій. Про це повідомив помічник глави ДПСУ Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що росіянка у травні 2016 роки відвідувала окупований Крим.

— Під час бесіди з громадянкою встановлено, що у травні 2016 року вона дійсно відвідувала АР Крим авіарейсом з Петербурга до Сімферополя, і за 2 дні повернулася в Росію, — написав Слободян.

Він підкреслив, що Світлана Сурганова прибула в Україну сьогодні вночі, 14 травня, рейсом з Мінська (Білорусь) в особистих цілях.

— Сьогодні вночі на пункті пропуску «Жуляни» прикордонники не пропустили в Україну ще одну артистку з РФ. І знову причиною відмови стало відвідування окупованого Криму через тимчасово закриті пункти пропуску ... Прикордонники вирішили не пропускати вищезгадану громадянку в Україну і заборонити їй в'їзд терміном на 3 роки.

QHA повідомляло, що російського співака Мота, який декілька разів давав концерти в окупованих Сімферополі, Ялті та Севастополі у 2016 році, не пустили в Україну і заборонили в'їзд на три роки.

QHA