КИЇВ (QHA) -

У державному концерні «Укроборонпром» скоротили 40% персоналу зі збереженням необхідної функціональності. Про це повідомили у прес-службі концерну.

— Скорочено три посади заступника генерального директора. Оптимізація відбулася за планом реформування «Укроборонпрому» і була затверджена Наглядовою радою, — йдеться у повідомленні.

В «Укроборонпромі» відзначили, що зекономлені кошти направили на «активізацію дослідно-конструкторських робіт, розвиток інноваційних проектів, виробничих потужностей і забезпечення соціальних гарантій працівників підприємств, що входять до складу концерну".

Так, скорочення персоналу відбулося одночасно зі створенням нової структури управління виробництвами.

— Вона побудована за кластерним принципом управління виробництвом, коли кожен кластер підприємств «Укроборонпрому» контролюється і координується відповідним дивізіоном. Це дозволяє підвищити якість управління виробничими і маркетинговими процесами, створити умови для розвитку галузевих кластерів, активізувати інноваційний розвиток підприємств.

У прес-службі концерну додали, що вже створено дивізіон техніки, зброї та боєприпасів, радіолокації, радіозв'язку, суднобудування і морської техніки для розвитку підприємства.

QHA повідомляло, що Харківський завод ім. Малишева, який входить до складу «Укроборонпрому», продав у 2017 році військової техніки більш ніж на 3 млрд грн, що є рекордом для підприємства. Окрім цього, завод завершив відправку п'ятої партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан.

QHA