КИЇВ (QHA) -

У Києві з 14 липня зросте вартість проїзду в міському транспорті. Так, вартість одного проїзного квитка і за безконтактною карткою складе 6 грн 30 коп, і 8 гривень — за разову поїздку, повідомляє Київська державна міська адміністрація.

За словами, заступника голови КМДА Дмитра Давтяна мерія встановлює максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно.

— З 14 липня встановлюється новий тариф на проїзд у міському транспорті столиці. Пасажири, які користуються проїзними квитками на місяць і безконтактними картками, при їхньому поповненні платитимуть за одну поїздку від 6,3 гривень.

Тобто, міська адміністрація встановлює максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно, а 8 гривень платитимуть пасажири, які користуються міським громадським транспортом іноді або гості столиці, — повідомив заступник голови КМДА.

Як повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський під час прес-брифінгу з перегляду діючих тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці, для постійних пасажирів вартість поїздки в метро підвищиться на 1 гривню 30 копійок у проїзних і на 1 гривню 50 копійок при поповненні карти метро на 50 поїздок, щодо сьогоднішньої вартості у 5 гривень.

— Усі пільги для соціально вразливих категорій населення, а таких в метрополітені 23 — збережено, — сказав він.

Раніше QHA писало, що Комунальне підприємство "Київпастранс" планує підвищити тарифи на проїзд у наземному комунальному транспорті Києва до 8 гривень.

У результаті "Київпастранс" прогнозує отримати 1 117,4 млн гривень доходів від перевезення пасажирів за підсумками 2018 року, що на 59,1% більше, ніж у планах на 2017 рік, і на 53,7% більше фактичних показників за 2017 рік.

QHA