АНКАРА (QHA) -

Гюльселі Унал — мати вбитого 19 листопада громадянина Туреччини Сінана Дорукхана Унала, розповіла турецьким ЗМІ нові подробиці загадкової смерті свого сина.

За її словами, Дорукхан дуже любив подорожувати і жив в Одесі зі своїм товаришем, студентом на ім'я Талха. Саме ця особа є однією з підозрюваних у справі вбивства і вже затримана українськими правоохоронцями.

— Талха пов'язаний з двома громадянами Азербайджану, одна з них жінка, і трьома турками. Як нам повідомили в поліції, за допомогою цих людей Талха хотів пограбувати мого сина. Вони підсунули йому якісь ліки, щоб приспати Дорукхана, а коли мій син прокинувся, йому завдали ударів і вбили його, — розповіла вона.

Гюльселі Унал стверджує, що одеська поліція взяла зразки крові з квартири, де був скоєний злочин, автомобіль злочинців також у правоохоронців.

— Завдяки ЗМІ злочинців знайшли швидко, проте поширене журналістами ствердження, що мій син став жертвою сатаністів, — неправда. Злочин був скоєний виключно з метою грабежу, — сказала вона.

Нагадаємо, правоохоронці знайшли обгоріле тіло Унала за межами міста. Біля вбитого були намальовані пентаграма, каббалістичні символи і знаки, стояли свічки, різні окультні предмети. Сліди на місці злочину вказували на те, що злочин скоїли сатаністи.

Тим часом турецьке консульство в Одесі повідомляє, що останнім часом почастішали пограбування і напади на громадян Туреччини.

Нагадаємо, Сінан Дорукхан Унал був родом з Анкари. Він був ріелтором, подобово здавав квартири в турецькій столиці. Чоловік був одружений і за три дні до смерті перестав виходити на зв'язок зі своєю дружиною.

Джерело: Haberturk

QHA