КИЇВ (QHA) -

Пройшов рік з того дня, як уболівальники футбольного клубу «Таврія» почали збір коштів для вихідців з Криму, які сьогодні несуть службу на сході України.

— Є громадяни, які думають, що берці за 500 грн або камуфляж, який плавиться на сонці - це відмінне річзабезпечення. Багато наших військових не бачать ніякої проблеми в тому, щоб купувати всю необхідну амуніцію за свої особисті кошти на шкоду своїм сім'ям і через скромність не просять про допомогу. Але ми так не вважаємо і бачимо свій обов'язок перед бійцями хоча б у вигляді матеріальної допомоги, — сказано на сторінці групи в Фейсбуці.

Вболівальники розповіли, що вони створили низку волонтерських ящиків і домовилися з господарями закладів «Домашня пекарня Кримська перепічка», «Будьмо Херсон», кафе «Кримський кріп», супермаркету в селі Щасливцевому (Арабатська стрілка), щоб вони поставили їх у себе.

— На сьогоднішній день завдяки всім небайдужим було зібрано понад 88 тис. гривень, ці гроші витрачені на потреби кримчан, — наголошується в повідомленні.

Також активісти опублікували на сторінці в Фейсбуці повний перелік речей, які були куплені для українських військових завдяки пожертвам.

ФОТО: Фейсбук «Ультрас Таврія Сімферополь»

QHA