КИЇВ (QHA) -

Віце-президент громадської організації «Громадянський корпус» Олександр Карбачинський на засіданні круглого столу, яке відбулося 8 вересня в Києві, висловив занепокоєння з приводу того, що малі архітектурні форми незабаром можуть перетворити Київ у Шанхай.

Він переконаний, що це питання потрібно вирішити. Але, в жодному разі, не за рахунок утиску інтересів підприємців. Тим паче, що малий і середній бізнес створює нові робочі місця і не потребує жодних додаткових капіталовкладень.

Головний юрист громадської організації «Правозахисник» Андрій Євдокименко вважає, що основною проблемо столиці є не стільки загромадження малими архітектурними формами, скільки їхнє незаконне знесення і відсутність нормативного врегулювання. А ось депутат Київміськради Олександр Бродський вбачає проблему палаток в тому, що підприємці, нібито не мають відповідних документів, дозволів на них, а в перерозподілі грошових потоків:

Просто замість ваших малих архітектурних форм хочуть поставити інші. Ну, свого часу МАФи прибрали, а через деякий час їх стало втричі більше. Це прямо Шанхай якийсь!

До речі, депутата Олександр Бродський жодного разу за 1,5 роки не був на зустрічі з діючим мером міста – Віталієм Кличком. Хоч неодноразово клопотав про зустріч. Але на завершення свого виступу Бродський пообіцяв розібратися з проблемами МАФів і з оптимізмом заявив, що «перед виборами влада піде на будь-які умови».

QHA