МОСКВА (QHA) -

Сьогодні, 12 вересня, Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду про 12 років ув'язнення для українського журналіста Романа Сущенка.

Відповідне рішення виголосив суддя Верховного суду РФ. Таким чином, апеляцію захисту Сущенка відхилили у повному обсязі. Політв'язень зазначив, що не згоден з рішенням суду і продовжить боротьбу за своє визволення, у тому числі, подаватиме скаргу до Європейського суду з прав людини.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Марк Фейгін, засідання розпочалося об 11:00 за київським часом.

— 12 вересня, у середу, о 10:00 (московський час — прим. ред.) у Верховному суді РФ відбудеться розгляд моєї апеляційної скарги на вирок, оголошений Московським міським судом відносно українського журналіста Романа Сущенка, засудженого за ст.276 КК РФ (шпигунство) до 12 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

У свою чергу, журналіст Роман Цимбалюк опублікував фото Сущенка із зали суду.

Коментуючи відхилення апеляції, Цимбалюк зазначив:

— Далі або обмін, або етап в колонію суворого режиму.

Відзначимо, сьогодні, 12 вересня, посольство України у Франції закликало посилити тиск на Росію для звільнення Романа Сущенка і всіх незаконно утримуваних в РФ українських політв'язнів.

Раніше Марк Фейгін у коментарі QHA повідомив, що Москва не піде на колективний обліковий обмін українських політв'язнів. Адвокат підкреслив, що Москва затягує реакцію з приводу надходження пропозицій щодо обміну.

Джерело: УНІАН

QHA