СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Відповідальні за ремонт будівлі так званої Ради міністрів Криму колишні чиновники засуджені до ув'язнення. Про це сьогодні, 24 квітня, на прес-конференції заявив «голова» так званого комітету з протидії корупції Олександр Акшатін.

— Справу розглянуто в суді. Від 2 до 3,5 років отримали усі фігуранти цієї справи: керівник, заступник (дирекції із забезпечення діяльності «Радміну») і керівник тієї підрядної організації, яка виконувала ці роботи. Відшкодовано збитки, які склали 8,2 млн рублів, — зазначив колаборант.

За його словами, російські силовики затримали колишніх чиновників у жовтні минулого року. Відносно них були порушені кримінальні справи про перевищення посадових повноважень, зловживання посадовими повноваженнями і шахрайство.

Відзначимо, засудженими стали «керівник дирекції із забезпечення діяльності Ради міністрів і його апарату» Ігор Каретніков і його заступник Олег Голіков.

Раніше повідомлялося, що громадянці України, яка була затримана на адмінмежі з анексованим Кримом, обвинуваченій у сприянні окупаційній владі півострова, повідомили про підозру в зраді.

QHA