ПЕРЕКОП (QHA) -

У селі Перекоп під Армянськом в анексованому Криму "облисіли" дерева і загинув урожай в результаті хімічних викидів.

Місцеві жителі повідомляють, що на деяких деревах листя збереглося, однак покрилося жовтим нальотом. За їхніми словами, бадилля дозріваючих на городах томатів і болгарського перцю «згоріло» буквально за одну ніч.

Також жовтуватий наліт спостерігається на дахах будинків, а в повітрі після 23 серпня стоїть запах кислоти. Жителі села скаржаться на погіршення стану здоров'я.

Раніше повідомлялося, що жителі окупованого Армянська поскаржилися на екологічну катастрофу і заявили, що у місті за день на металевих предметах з'явилася іржа, а в людей почалася алергія.

Як повідомив QHA голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, окупаційна влада Криму робить усе можливе, щоб приховати інформацію про викид невідомої речовини.

За його словами, органам державної влади України необхідно вжити заходів, щоб наслідки екологічної катастрофи в Армянську не вплинули на українські території на північ від адмінмежі з Кримом.

На думку керівника спільноти "Інформаційного опору" Дмитра Тимчука, до забруднення в Армянську безпосередньо причетні окупаційні війська РФ. Він вважає, що у лавах російських військ стався витік токсичних речовин.

Джерело: Факти

QHA