АРМЯНСЬК (QHA) -

Окупаційна влада Криму направила в Армянськ (Ермен Базар) групу експертів через викид невідомої хімічної речовини у повітря. Про це повідомив підконтрольний Кремлю «віце-прем'єр» анексованого півострова Ігор Михайличенко.

— В Армянську стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок, — сказав "чиновник".

За його словами, в Армянськ направили групу експертів так званого Міністерства екології та природних ресурсів Криму. Окрім цього, в місто направили «міжрегіональне управління Росспоживнагляду» і представників «прокуратури» окупованого півострова.

— Зроблено відбір необхідних проб для проведення відповідних досліджень. Природа походження викинутих у повітря речовин поки не визначена.

«Віце-прем'єр» заявив, що назва речовини і природа її походження стане відома тільки після отримання результатів досліджень. За його словами, результати експертизи підготують у найближчі дні.

Як писало QHA, жителі окупованого Армянська поскаржилися на екологічну катастрофу і заявили, що у місті за день на металевих предметах з'явилася іржа, а в людей почалася алергія. Кримчани звинувачують у цьому титановий завод, який зараз нібито закуповує сировину низької якості через міжнародні санкції.

Джерело: Цензор.НЕТ

QHA