ВІННИЦЯ (QHA) - -

У залі були присутні представники різних сфер і галузей: освіти і промисловості, науки і культури, транспорту і сільського господарства — медики, громадські діячі, вчителі, журналісти, працівники комунальної сфери з усіх районів області.

Серед нагороджених — прийомна мати Юлія Адамлюк, учитель Погребищенської школи Галина Гайдук, учасник АТО Денис Данило, директор Стрижавського будинку-інтернату Василь Ліцький, тракторист-машиніст Сергій Івангородський.

Денис Данило зізнався журналістам, що це його перша державна нагорода, котру він отримав у тилу після АТО:

— Після бойових дій на сході України я не можу похвалитися здоров'ям, але приємно, що мій внесок в оборону держави оцінив президент України Петро Порошенко.

Також президентські нагороди отримали п'ять нардепів від Вінниччини: Руслан Демчак, Олександр Домбровський, Григорій Заболотний, Іван Мельничук та Іван Горець. Однак жоден зі списку не прийшов на церемонію вручення.

Під час урочистостей під стінами ОДА зібралися жителі міста Хмільника, обурені нагородженням колишнього регіонала і чинного директора санаторію «Поділля» Анатолія Репяха.

Активісти звинувачують директора санаторію в розкраданні державного майна.

Валерій Коровій, коментуючи прізвище екс-регіонала в списку нагороджених, пояснив, що останній на церемонію не запрошувався і він не подавав його кандидатуру президенту України на представлення до нагороди.

ФОТО: QHA

QHA