ВІННИЦЯ (QHA) -

Більше трьох сотень віруючих зібралися в Ісламському культурному центрі Вінниці, щоб відсвяткувати Курбан-байрам 1 вересня.

Одне з найбільших свят в ісламі почалося ще до світанку, мусульмани одягалися в кращий одяг і відправилися в мечеть на ранкову молитву - намаз.

Парафіянам Ісламського культурного центру нагадали, що цей світлий святковий день несе мусульманам величезну радість і залучає людей до багатовікових духовних цінностей.

Після святкових молінь і проповідей присутніх чекали щедрі частування та подарунки.

За доброю традицією громадська організація «АЛЬ-Ісра», яка займається просвітницькою і благодійною діяльністю на території Ісламського культурного центру, відвідала дітей, хворих на рак.

- Для малюків ми підготували подарунки та привезли аніматорів, - говорить головаГО «АЛЬ-Ісра» Мосаб Самір. Дуже хочеться в цей день розділити свою радість з тими, хто дуже цього потребує. Разом зі всіма, ми молимося за здоров'я хворих дітей.

По закінченню дня чоловіки поспішили принести жертву, щоб встигнути роздати м'ясо всім нужденним.

Курбан-байрам - свято жертвопринесення. Він є кульмінацією хаджу - паломництва правовірних мусульман до священного міста Мекка.

У 2017 році Курбан-байрам відзначають 4 дні. У ці дні прийнято дарувати подарунки і ходити в гості до родичів і знайомих.

QHA