КИЇВ (QHA) -

Херсонський апеляційний суд залишив під арештом керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського. Про це повідомив сьогодні, 6 серпня, адвокат Вишинського Андрій Доманський на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат зазначив, що колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги захисту керівника «РИА Новости Украина».

— Колегією суддів Апеляційного суду Херсонської області частково задоволено апеляційні скарги захисників, визначення слідчого судді скасовано, і постановлено нове визначення, яким задоволено клопотання слідчого щодо продовження строку тримання під вартою Кирила Вишинського до 08.09.2018, — написав Доманський.

Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що Україна готова внести Кирила Вишинського до списку на обмін, якщо така пропозиція надійде від Росії. Однак російська сторона наразі не запитувала видачу Вишинського в обмін на українських політв'язнів.

Відзначимо, 15 травня співробітники СБУ затримали у Києві Кирила Вишинського.

Речник СБУ Олена Гітлянська, у свою чергу, повідомила, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації.

Росія заявила, що вжиє «відповідні заходи» на затримання керівника «РИА Новости Украина». В.о. прес-секретаря президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков звинуватив владу України в обмеженні свободи російських ЗМІ й журналістів, що заслуговує "жорстокого осуду".

Фото: Sputnik Білорусь

QHA