ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Будівництво вишки на адмінмежі з окупованим Кримом для FM-мовлення на півострів планують закінчити до кінця січня 2017 року. Про це у коментарі QHA повідомила заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова.

— Роботи планують закінчити орієнтовно цього місяця. Мовлення на Крим вкрай необхідне, щоб наші люди відчували там, що ми разом, що ми з ними і думаємо про них і день, і ніч. Треба, щоб вони відчували цю підтримку. Це ще один важливий крок до деокупації Криму, сказала Гульнара Бекірова.

Як раніше повідомляло QHA, друга секція вежі висотою у 150 метрів, яка дозволить транслювати на анексований Росією півострів українські канали і забезпечить радіомовлення українських радіостанцій, була встановлена ​​2 грудня.

За результатами конкурсу, проведеного Нацрадою України з питань радіо-і телемовлення, радіочастоти отримали чотири компанії, які транслюватимуть свої програми на територію анексованого Криму. Жителі півострова незабаром зможуть почути такі компанії, як НТКУ (Центральна дирекція «Українське радіо»), ТОВ ТК «Атлант-СВ» з Києва, «Радіо Крим. Реалії» і ТОВ ТРК «СОФІЯ» з Херсона.

ФОТО: Херсонські факти

QHA