АРМЯНСЬК (QHA) -

Дітей, яких вивезли з Армянська в окупованому Криму після хімічного викиду на заводі «Кримський титан», почнуть повертати до міста з 25 або з 26 вересня. Про це повідомив так званий віце-прем'єр анексованого півострова Юрій Гоцанюк.

— Якщо все буде нормально, ситуація стабілізується, то тоді у понеділок — у вівторок (25–26 вересня) почнемо займатися питанням повернення дітей в Армянськ.

Гоцанюк додав, що перед цим у місті необхідно провести очистку доріг та вулиць, а також повторно обробити дитячі спортивні майданчики.

— Завдання до суботи, перед тим, як діти повертатимуться, ще раз обробити спортивні дитячі майданчики, і також провести вологе прибирання у школах і дитячих садах.

QHA повідомляло, що окупанти евакуювали з Армянська в оздоровчі табори і санаторії інших районів анексованого Криму 2 тисячі 879 осіб. Їх направили в табори «Фортуна», «Сокіл», «Південний», «Дружба», «Дельфін», «Мрія».

Пізніше президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися у Херсонській області. Глава держави доручив уряду і прикордонникам забезпечити приїзд кримських дітей.

Джерело: ТАСС

QHA