АВДІЇВКА (QHA) -

Від сьогодні в місто Авдіївку не подається питна вода, йдеться у заяві Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, опублікованому на сторінці відомства у Twitter.

У повідомленні наголошується, що воду подаватимуть з резервуарів, проте її запасів має вистачити лише на 4 дні. Для вирішення проблеми Міжнародний Комітет Червоного Хреста обіцяє найближчим часом доставити у місто 18 тонн питної води.

Раніше QHA повідомляло, що на підконтрольній бойовикам території Луганської області 17 квітня було припинено водопостачання, і станом на 20 квітня, його не вдалося відновити.

Як заявили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, причиною припинення подачі води став прорив Петровського водоводу.

Нагадаємо, 18 квітня о 15:05 було зупинено роботу Донецької фільтрувальної станції, через що було припинено подачу питної води в Авдіївку, частково у Донецьк і Ясинувату, в селище Червоний Партизан, села Крута Балка і Верхньоторецьке.

QHA