ХАРКІВ (QHA) -

Представники різних громадських організацій, які об'єднують ветеранів АТО і членів сімей загиблих бійців, зібралися під стінами міськради з вимогою розглянути питання про виділення землі для індивідуального будівництва ветеранам АТО і родичам їхніх загиблих побратимів.

Кілька людей з числа мітингувальників ледве пробилися через кордони, що охороняють підступи до міськради, і змогли передати свій лист-звернення меру Харкова Геннадію Кернесу. Текст звернення практично миттєво був зачитаний на сесії міськради депутатом, колишнім бійцем 92-ї бригади Іваном Ракичем.

Побратими, що приєдналися до пікетувальників, заявили, що якщо питання з виділенням землі в межах міста не буде розглянуте на наступній сесії, то організації ветеранів АТО готові зібрати під стінами міськради понад три тисячі осіб. У такому випадку, за їхніми словами, буде заблокована робота сесії. Деякі з бійців навіть готові піти на самозахоплення землі. Багато хто розуміє, що це не зовсім правовий метод боротьби за свої права, але кажуть, що за категоричного мовчання міської влади їм нічого іншого не лишається.

QHA