КЕРЧ (QHA) -

 

"Міністерство праці та соціального захисту" Криму виплатило восьми постраждалим в результаті вибуху та стрілянини 17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі по 400 тис рублів (близько 170 тис гривень).

Про що повідомляється на сайті "відомства" сьогодні, 7 листопада.

Відзначається, що гроші виплатили чотирьом постраждалим, що отримали важкі травми, а також чотирьом постраждалим з травмами середнього ступеня тяжкості. Таким чином, в цілому виплатили 3,2 млн рублів (1,3 млн гривень).

— Всього на фінансове забезпечення реалізації заходів соціальної підтримки громадян з резервного фонду Уряду Російської Федерації надійшли кошти на суму 38,760 млн рублів, з резервного фонду Ради міністрів Республіки Крим — 46 млн рублів.

Ці гроші надійшли з резервного фонду російського уряду.

Також йдеться про те, що раніше з коштів резервних фондів уряду Російської Федерації та "Ради міністрів Республіки Крим" 20 сім'ям загиблих виплатили 39,5 млн рублів, а 52 постраждалим — 26 млн рублів.

 


"Голова" Криму Сергій Аксенов заявив, що сім'ям загиблих в Керченському політехнічному коледжі виділять з бюджету Росії по 1 мільйону рублів, а постраждалим — по 500 тисяч рублів.

Батько постраждалої під час вибуху в коледжі Наталії Калиниченко, якій ампутували ступню, повідомляв, що не може отримати обіцяні гроші. У той же час, кримська "влада" заявляє, що перевели кошти на його рахунок.

"Перший заступник міністра праці та соціального захисту" Криму Тетяна Гуділко заявляла, що станом на 2 листопада всім постраждалим в результаті трагедії в Керченському політехнічному технікумі виплатили обіцяні гроші.


Станом на 7 листопада в клініках Москви залишаються 11 постраждалих в результаті трагедії в Керчі.

 


  

QHA