ЛОНДОН (QHA) -

 

Спецслужби Великобританії і контртерористичний підрозділ британської поліції ідентифікувати третього підозрюваного у причетності до отруєння росіян Сергія та Юлії Скрипаль у Солсбері (Великобританія).

Як повідомляється, третій підозрюваний відвідав Солсбері для допомоги в організації замаху на вбивство Скрипалів до того, як інші підозрювані, відомі під іменами Олександр Петров і Руслан Боширов, прибули до Великобританії.

Третій підозрюваний є співробітником російських спецслужб або місцевим агентом російської військової розвідки, вважають у Лондоні.

Його ім'я поки не називають.

 

Раніше повідомлялося, що, згідно з журналістським розслідуванням, російський шпигун, який за паспортом на ім'я Руслана Боширова в'їхав у березні до Великобританії, є полковником ГРУ Анатолієм Чепігою. Він брав участь у військовій кампанії РФ у Чечні та був помічений на україно-російському кордоні у 2014 році.

За повідомленнями російських ЗМІ, ФСБ почала перевіряти витік особистих даних "Руслана Боширова".

5 березня Сергія Скрипаля і його доньку госпіталізували у критичному стані після отруєння нервово-паралітичною речовиною «Новачок». У Лондоні заявили, що підозрюють в отруєнні російські спецслужби, а речовину "Новачок" виготовили на російській дослідницькій базі Шихани у Саратовській області.

 

Джерело: The Telegraph

QHA