МОСКВА (QHA) -

 

Широкий резонанс у ЗМІ викликало інтерв'ю "МК" батька постраждалої під час вибуху в Керчі Наталії Калініченко Юрія, в якому чоловік повідомив, що їхня сім'я не може отримати обіцяну кримською "владою" компенсацію.

На це інтерв'ю відреагував "голова" Криму Сергій Аксенов. Він заявив, що Наталя Калініченко, перебуваючи в реанімації, сама зверталася до "віце-прем'єру" Алли Пашкунової з проханням не давати батькові грошей, тому що він нібито п'є.

Аксенов пообіцяв подати до суду на ЗМІ, які поширили, на його думку, неправдиву інформацію про невиплату компенсації сім'ї Калініченко.

Наталя, яка втратила ногу в керченському політеху, в інтерв'ю "МК" від 7 листопада спростувала чутки про батька.

Дівчина розповіла, що батько виховував її один, але ніколи не пив.

Дівчина також спростувала заяву Аксенова, що вона нібито зверталася до кримської "влади" з проханням не давати її батькові грошей.

— Це не правда. Мені в той момент було не до грошей. Я лежала в реанімації і хотіла тільки одного — одужати. І взагалі, мені гроші не потрібні, я хочу собі свою ногу.

"Заступник голови Ради міністрів" Криму Алла Пашкунова заявила, що "щиро шкодує" про ситуацію, що склалася навколо сім'ї Калініченко.

За словами Пашкунової, 500 тисяч рублів сім'ї виділили 26 жовтня, коли Юрій Калініченко надав всі необхідні документи. Вона додала, що на рахунок сім'ї перевели ще 400 тисяч рублів з федерального бюджету.

 

 


Нагадаємо, батько постраждалої Наталі Юрій в інтерв'ю «МК» розповів, що їх сім'ї не виплатили їм обіцяні 500 тисяч рублів, хоча він звертався з цього приводу до адміністрації Керчі і відкрив спеціальний рахунок в банку. Тоді він заявив, що лікування дочки розтягнеться на півроку, після чого має бути тривала реабілітація, однак у сім'ї на це грошей немає.

У Керчі Юрій працював на будівництві і робив ремонти в квартирах, але грошей заробляв небагато. Чоловік планує залишитися в Москві і знайти роботу, коли Наталі стане трохи легше.

17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі стався вибух і почалася стрілянина. За версією Слідкома, напад влаштував четвертокурсник Владислав Росляков, який потім, ймовірно, застрелився з рушниці в бібліотеці. В результаті події загинула 21 людина, включаючи підозрюваного. Ще понад 50 отримали поранення.

 

Сергій Аксенов після трагедії заявив, що сім'ям загиблих в Керченському політехнічному коледжі виділять з бюджету Росії по 1 мільйону рублів, а постраждалим - по 500 тисяч рублів.
 


 

QHA