КИЇВ (QHA) -

Лоукост-авіакомпанія Wizz Air має намір відкрити нові авіарейси з України до країн Європи, заявив виконавчий віце-президент і заступник генерального директора компанії Стівен Джонс. Угорська компанія організовує п'ять нових маршрутів з України.

Зокрема, у березні 2019 року через київський аеропорт «Жуляни» літатимуть літаки компанії у Бремен (Німеччина), Ригу (Латвія), Біллун (Данія), а з аеропорту «Львів» — у Копенгаген (Данія) і з грудня 2018 року — до Франкфурт-Хану (Німеччина).

Раніше повідомлялося, що Wizz Air почне польоти з Києва ще у три міста Європи — Лісабон (Португалія), Таллінн (Естонія) і Берлін (Німеччина).

Рейси Лісабон — Київ обслуговуватимуть по вівторках і суботах з 21 червня. Рейси Київ — Таллінн — по вівторках, четвергах і суботах також з 21 червня, а Київ — Берлін — щодня з 1 липня.

Як писало QHA, перевезення WizzAir в Україні за 2017 рік підскочили на 65%. Угорський лоукостер перевіз у 2017 році більше 685 тис пасажирів. Перший міжнародний рейс WizzAir вилетів з Києва до Лондона у 2008 році.

Джерело: УНІАН

QHA