МОСКВА (QHA) -

Український політв'язень Олег Сенцов у своєму зверненні заявив, що не збирається припиняти голодування. Звернення опублікував адвокат політв'язня Дмитро Дінзе на своїй сторінці у Facebook.

— Ніякі лікарі мене не вилікують. Тому що я не хворію, а голодую і не збираюся зупинятися. Усім дякую! Усім великий привіт! Слава Україні!, — написав політв'язень.

Сенцов також зазначив, що якщо йому дозволять етапування до окупованого Сімферополя, то його стан здоров'я може цього не дозволити.

— Мені навряд чи дозволять переведення до Сімферополя. А якщо і дозволять, то не факт, що там буде краще. А якщо і буде краще, то взагалі не факт, що мене туди довезуть живим. Мій стан не для транспортування.

Дінзе підкреслив, що раніше політв'язня привозили в російську лікарню для обстеження.

— Головний Лікар, як дізнався кого до нього привезли, сказав, що прив'яже Олега до лікарняного ліжка, напхає його насильно медичними препаратами і штучним харчуванням.

Відзначимо, вчора, 7 серпня, Дмитро Дінзе заявив, що у Олега Сенцова анемія, а також дуже слабкий пульс. За словами адвоката, йому також стало зле через те, що у Лабитнангі стало дуже тепло, а у нього зараз погане сприйняття спеки.

Раніше уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до Верховного комісара ООН з прав людини Зейда Раад аль-Хусейна з проханням допомогти з візитами делегацій міжнародних організацій до українських політв'язнів. Вона зазначила, що Росія приховує інформацію про реальний стан здоров'я Олега Сенцова, Станіслава Клиха і Володимира Балуха.

QHA