РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Фігурантів фіктивної кримінальної «справи Хізб ут-Тахрір» перевели до СІЗО міста Ростов-на-Дону (Росія).

Як повідомив адвокат Едем Семедляєв, завтра, 10 січня у російському місті має відбутися попереднє засідання щодо кримчан.

За його словами, слухання відбуватиметься у Сєвєро-Кавказькому окружному військовому суді.

Відзначимо, що фігурантами так званої «справи Хізб ут-Тахрір» є: Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров і Вадим Сірук.

Раніше активіст Мусафір Заман повідомив, що судове засідання відбудеться у закритому режимі.

Нагадаємо, фігурантів так званої «ялтинської справи» етапували в Ростов 15 грудня 2017 року.

Відзначимо, 11 лютого 2016 року було затримано учасників сфабрикованої «справи Хізб ут-Тахрір»: Мусліма Алієва з Алушти, жителя села Краснокам'янка Енвера Бекірова, жителя Ялти Вадима Сірука та Емір-Усеїна Куку — член Контактної групи з прав людини, а 18 квітня того ж року Арсена Джеппарова і Рефата Алімова.

QHA повідомляло, що дружину одного з фігурантів надуманої «ялтинської справи «Хізб ут-Тахрір» Вадима Сірука Анну Богачеву з донькою не пустили на раніше дозволену зустріч із ним.

Так звана "справа Хізб ут-Тахрір" стала візитною карткою боротьби ФСБ з мусульманами-інакодумцями в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються у помешкання, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA