КИЇВ (QHA) -

Починаючи з 1 серпня в київському метро виводяться з обігу жетони зеленого кольору. Про це на брифінгу, присвяченому автоматизації роботи столичної підземки, розповіла радник начальника КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон, передає кореспондент QHA.

Вона підтвердила, що зелені жетони будуть замінені новими синіми. При цьому обміняти старі жетони на нові можна лише до кінця серпня.

— Обмін починається завтра. Розпорядженням Київради передбачено, що обмін здійснюється або пропорційно, або з доплатою. Обмін на гроші не передбачений. Тобто жетони змінюють тільки на жетони, — повідомила Макогон.

Варто зазначити, що обмін можна буде зробити у сервісних центрах на станціях «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Дарниця» і «Політехнічний інститут».

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Київської міськадміністрації «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху», тариф на проїзд у метрополітені з 15 липня піднявся з 4 до 5 гривень.

ФОТО: інтернет

QHA