КИЇВ (QHA) -

З моменту викрадення кримськотатарського активіста Ервіна Ібрагімова в окупованому Криму минуло два роки. Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров на своїй сторінці у Facebook.

Умеров відзначив, що нинішня «влада» на анексованому півострові причетна до викрадення.

— Ми впевнені, що нинішня влада доклала руку до цього викрадення. Родичі, сім'я, друзі та знайомі живуть надією на його повернення. В усіх місцях проживання кримських татар проводяться молебні (дуа) за Ервіна. Ми віримо, що Ервін живий, і він повернеться ..., — написав він.

Адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook підкреслив, що дотепер місцезнаходження кримського татарина невідоме.

— Рівно два роки тому в окупованому Криму невідомими особами в формі російських поліцейських був викрадений Ервін Ібрагімов. Дотепер його місцезнаходження невідоме.

Полозов додав, що окупаційна влада не проводить розслідування за фактом викрадення.

— Російська влада не проводить ефективного розслідування викрадення, що породжує у злочинців почуття безкарності та провокує нові викрадення і позасудові розправи.

Так, у неділю, 27 травня відбудеться футбольний товариський матч на підтримку Ервіна Ібрагімова. Матч розпочнеться о 19:00 на базі спортивного комплексу КНУ імені Т. Шевченка. Участь в ньому візьмуть дві кримськотатарські футбольні команди.

Захід провеуть за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу, правозахисної організації КримSOS і громадських активістів.

Нагадаємо, Ервін Ібрагімов був викрадений у Бахчисараї 24 травня 2016 року біля 23:00. 26 травня 2016 року прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом зникнення Ервіна Ібрагімова.

Мати викраденого Ервіна Ібрагімова Ліля Алієва написала звернення до президента України Петра Порошенка, в якому просила його посприяти в пошуку і звільненні її сина, а також інших викрадених кримських татар.

QHA