ХЕРСОН (QHA) -

З 24 травня у міжнародному аеропорту «Херсон» відкрилося пряме авіасполучення з турецьким містом Даламан, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

У церемонії відкриття рейсу взяв участь директор аеропорту «Даламан» Хамді Гювен, який зазначив, що тільки у минулому році через аеропорт «Даламан» пройшло близько 4 млн пасажирів,

— Ми проклали міст між двома містами, тому це будуть не тільки туристичні подорожі, це буде культурний обмін. Херсон дуже красивий регіон, і якщо наші люди дізнаються про нього, вони будуть їздити сюди, — сказав він.

У свою чергу заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк заявив, що нове сполучення надасть значного поштовху розвитку туристичного бізнесу на Херсонщині.

— «Даламан» — досить серйозний аеропорт. Хоча це регіональний аеропорт, але через нього проходить половина пасажиропотоку київського аеропорту «Бориспіль». Тому я вдячний за таку можливість, — повідомив Віталій Булюк.

Відзначимо, міжнародний аеропорт «Даламан» відкрили у 1987 році, він є одним з трьох аеропортів, поряд з аеропортами Бодрума і Анталії, які приймають туристичні потоки на південному заході Туреччини.

Раніше повідомлялося, що компанія "Турецькі авіалінії" (Turkish airlines) відмовляється від польотів в аеропорти Івано-Франківська і Дніпра.

Джерело: investigator.org.ua

QHA