КИЇВ (QHA) -

Маршрут потяга «чотирьох столиць», який курсуватиме з Києва до Риги через Мінськ і Вільнюс, планують продовжити до Таллінна. Про це повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень дального прямування «Укрзалізниці» Олександр Красноштан на своїй сторінці у Facebook.

— Розмови тривають, естонці навіть трохи образилися на нас, що ми спочатку планували, а потім не дотягнули до них. Вони зацікавлені дуже. Я розмовляв з президентом їхньої залізниці. Думаю — незабаром дотягнемо. Проблема у тому, що дорогою з Риги до Таллінна 10 годин, а автобусом поменше. Але працюємо, — написав він.

Нагадаємо, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що потяг «чотирьох столиць» відправиться з України 28 вересня 2018 року.

QHA повідомляло, що ціна квитків на потяг Київ — Мінськ Вільнюс Рига буде на рівні 1200–1500 грн. В. о. глави «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявив, що ціна на потяг має бути меншою, ніж на літак, щоб була конкурентоспроможність. Ціна квитка на літак у країни Балтії становить 2500–3000 грн.

QHA