КИЇВ (QHA) -

З 21 квітня починає роботу залізничне сполучення між Києвом і Баку, заявив на своїй сторінці у Facebook виконуючий обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

За його словами, здійснювати рейси буде «Азербайджанська залізниця», яка продовжила свій маршрут "Баку — Харків" до Києва.

— Сподіваємося, зручність цього маршруту оцінять пасажири. Якщо попит буде рости — розглянемо можливість збільшення періодичності курсування поїзда до столиці Азербайджану. На території України зупинки будуть у Харкові, Люботині, Полтаві, Миргороді, Лубнах і Гребінці, — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Потяги з Баку будуть відправлятися до України по суботах, а з Києва до Азербайджану по понеділках. При цьому велика частина шляху проходитиме територією Росії.

Раніше керівник торгово-економічної місії посольства України в Азербайджані Сергій Штелюк заявив, що у першому півріччі 2018 року Україна, Грузія і Азербайджан створять спільне підприємство з обслуговування і експлуатації поромно-залізничного сполучення.

QHA