ДОНЕЦЬК (QHA) -

Сьогодні з полону бойовиків було звільнено 9 українських військовослужбовців. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

- Друзі, хороша новина - 9 українських Героїв сьогодні звільнено з полону. Слава Україні! - написав Порошенко.

Звільнених військовослужбовців привітала представник України в гуманітарній підгрупі мінської контактної групи Ірина Геращенко, проте, за її словами, незважаючи на це досягнення, бойовики все ще тримають в заручниках 139 українських солдатів.

- Сьогодні я дуже щаслива, бо знаю, як важко давалася ця операція. І серед 9 звільнених дійсно справжні герої - і Олександр Михайлюк, що був у полоні ще з часів оборони Донецького аеропорту, і два Поліщука - Володимир і Дмитро, наші військові. І інші хлопці, які через кілька годин вже будуть ВДОМА, - написала І. Геращенко на своїй сторінці у Facebook, - ми продовжуємо працювати. У заручниках ще залишається 139 українців, 788 вважаються зниклими безвісти. Повинні всіх знайти.

Представники «ДНР» і «ЛНР», відповідно, також повідомляють про обмін. Вони стверджують, що отримали від української сторони 11 своїх полонених.

 

QHA