КИЇВ (QHA) -

Адвокат громадян України, яких утримують в окупованому Криму та РФ з політичних мотивів Еміль Курбедінов заявив, що інформації про отримання Сенцовим підтримуючої терапії можна довіряти лише після її ретельної перевірки. Така можливість, на думку Курбедінова, випаде, коли політв'язня відвідає його адвокат Дмитро Дінзе.

— Коли федеральні органи говорять про чиюсь згоду, особливо тих, хто перебуває у в'язницях і слідчих ізоляторах, я цьому не вірю, поки не поговорю з цією людиною, тому що ми прекрасно знаємо, як ці визнання і згоди вибивають і отримують. Цю інформацію тисячу разів потрібно перевіряти ще раз, потрібно, щоб адвокат безпосередньо зайшов до Сенцова і розмовляв з ним, — зазначив Еміль Курбедінов.

Мар'яна Беца, прес-секретар Міністерства закордонних справ України, повідомила кореспонденту QHA, що за попередньою інформацією, Сенцов погодився на проведення підтримуючої терапії, але підтвердити цю інформацію вона не може.

Нагадаємо, адвокат Сенцова Дмитро Дінзе вказав на своїй сторінці у Facebook, що політв'язень отримує підтримуючу терапію, але співробітники Федеральної служби виконання покарань не можуть пояснити деталі, так як вони не є медиками. Дінзе відвідає Сенцова в колонії у Лабитнангі 4 червня.

За даними прес-служби управління Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) у Ямало-Ненецькому автономному окрузі, український політв'язень Олег Сенцов дав згоду на підтримуючу терапію.

QHA