КИЇВ (QHA) -

На українському кордоні прикордонники зупинили чоловіка, який намагався незаконно вивезти 5-річну дитину в Угорщину. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

У прес-службі відзначили, що прикордонники Мукачівського загону виявили дитину під час перевірки автомобіля «Фольксваген» на КПВВ «Лужанка». В автомобілі перебувало чотири пасажири і водій. Однак прикордонники виявили заховану дитину.

Дівчинку накрили простирадлом і поставили зверху сумку з речами.

— Дівчинка мала при собі біометричний паспорт громадянки України, який не був наданий прикордонникам при проведенні паспортного контролю осіб. Прізвище дівчинки не співпадало з прізвищем чоловіка, який назвався її батьком. До того ж, ніяких дозвільних документів на вивезення дитини за кордон від матері не було. Не було у нього і свідоцтва про народження дитини, яке могло б підтвердити батьківство.

QHA повідомляло, що прикордонники Ізмаїльського загону затримали громадянина Норвегії при спробі незаконно перетнути державний кордон за допомогою двох пластикових бочок. Прикордонники виявили у порушника 128 таблеток з наркомісткими речовинами, понад 14 тисяч гривень та 6 гаджетів.

QHA