СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Апеляційну скаргу на вирок підконтрольного Кремлю Роздольненського суду окупованого Криму щодо справи українського політв'язня Володимира Балуха можуть направити до так званого Верховного суду півострова. Про це повідомила адвокат українця Ольга Дінзе.

Вона зазначила, що «Верховний суд» не завжди згодний з рішеннями «Роздольненського суду».

— Звичайно, ми будемо оскаржувати вирок ... Верховний суд Криму далеко не завжди погоджується з думкою Роздольненського суду, на який дійсно могли чинити певний тиск. Тому в нас є надія на апеляційну скаргу, яка, я думаю, буде направлена ​​до Верховного суду протягом п'яти днів.

QHA повідомляло, що Володимира Балуха засудили до п'яти років позбавлення волі. «Суд» в окупованому Криму засудив українського політв'язня до відбування покарання у колонії загального режиму, а також наклав штраф 10 000 рублів.

Раніше Ольга Дінзе розповіла, за що окупанти хотіли дати Балуху чотири роки колонії. За її словами, бійку за участі Володимира Балуха спровокував начальник ізолятора Валерій Ткаченко. Те, що відбулося, було знято на камеру спостереження і долучено до справи.

Джерело: Крым.Реалии

QHA