СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Захист фігуранта справи «українських диверсантів» Євгена Панова подав апеляцію на вирок «суду» в окупованому Криму щодо справи українського політв'язня. Про це повідомили в «Кримській правозахисній групі» у Facebook.

— Подали апеляцію до Верховного суду Росії. Згідно з позицією Панова, ми просимо повністю його виправдати, — цитує «Кримська правозахисна група» адвоката Сергія Легостова.

QHA повідомляло, що 13 липня, так званий "Верховний суд Криму" засудив фігуранта справи «українських диверсантів» Євгена Панова до 8 років колонії суворого режиму.

Раніше в «суді» 9 липня Панов виступив з останнім словом і заявив, що йому нема в чому виправдовуватися і він нічого не порушував.

Брат Панова Ігор Котелянець в ефірі радіо Hayat заявив, що обвинувачення проти Євгена Панова будувалося на свідченнях секретних свідків. Він зазначив, що у справі проти Євгена Панова не існувало жодного доказу, а співробітники ФСБ погрожували йому ще більшим терміном.

Нагадаємо, окупанти висунули Євгену Панову звинувачення в тому, що він нібито планував диверсію на цивільних і військових об'єктах в Криму.

QHA