СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Викрадену сьогодні вранці, 4 вересня, кримську татарку Зарему Куламетову силовики привезли в будинок її сина Гірая Куламетова, де проводиться обшук. Про це повідомив представник уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим і міста Севатополя Ісмаіл Халіков на своїй сторінці у Facebook.

— Її привезли в будинок до сина, де проводиться обшук.

Халіков зазначив, що це перший випадок, коли силовики в окупованому Криму викрали жінку.

— ФСБ вишукує все більш витончені способи, аби вчергове залякати захоплене населення півострова. Тільки максимальний розголос дасть шанс на те, що окупанти побояться заподіяти їй шкоду.

QHA повідомляло, що підконтрольні Кремлю силовики провели обшук в будинку Зареми Куламетової. Однак перед проведенням заходів жінку викрали. У момент викрадення вона перебувала в парку на громадських роботах.

Нагадаємо, Зарема Куламетова зіткнулася з силовиками наприкінці січня 2018 року, коли вони прийшли з обшуком в будинок її сина Гірая Куламетова — одного з учасників минулорічних одиночних пікетів проти переслідувань мусульман в Криму. Тоді вони вивезли його з дому, рідні та небайдужі люди не могли його розшукати декілька годин. Разом з усіма намагалася знайти сина і мати Зарема Куламетова.

24 лютого у відношенні неї порушили кримінальну справу за статтею 319 Кримінального кодексу Росії (образа представника влади). «Кіровський районний суд» визнав винною Зарему Куламетову в «образі представника влади». «Суд» призначив їй 250 годин примусових робіт і виплату компенсації у розмірі 20 тисяч рублів.

QHA