СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Затриманий на адмінмежі між окупованим Кримом і материковою Україною харків'янин Олександр Стешенко зник. Про це повідомив адвокат українця Айдер Азаматов.

Адвокат зазначив, що шукав Стешенка в декількох «судах» анексованого півострова, Управлінні ФСБ, Управлінні прикордонної служби та спецприймальнику, де його тримали.

— Сьогодні я відвідав Київський і Залізничний райсуди Сімферополя, щоб ознайомитися з матеріалами адміністративної справи щодо Стешенка, якщо там такі є. Також головне управління ФСБ по Криму, де в черговій частині відповіли, що у них такої людини немає, а за затриманих на адмінмежі відповідає Управління прикордонної служби. У відділі дізнання Управління прикордонної служби повідомили, що про цю людину вони нічого не знають і претензій, затримань або арешту до Стешенка не застосовували, — повідомив Азаматов.

У спецприймальнику адвокату заявили, що раніше вказаний українець відбував адміністративний арешт, проте там його вже немає.

QHA повідомляло, що силовики в окупованому Криму відвезли затриманого українця Олександра Стешенка у невідомому напрямку.

Нагадаємо, адвокат сім'ї Стешенко Едем Семедляєв заявив, що затриманого харків'янина знайшли в ІТТ міста Сімферополя. Термін його арешту мав закінчитися о 22:00 24 квітня.

Відзначимо, що Олександр Стешенко був затриманий 11 квітня російськими силовиками на КПВВ "Чонгар" на в'їзді в окупований Крим.

Він їхав в гості до знайомої, яка раніше проживала у Харкові. За словами матері, в останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня. Він повідомив, що «прикордонники» РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фотографією у паспорті.

Джерело: КримSOS

QHA