КИЇВ (QHA) -

Затриманий окупантами у Криму Бекір Дегерменджі лежить в лікарні у коридорі.

Про це заявила його дочка Мавіле сьогодні у «Кримському будинку», повідомляє кореспондент QHA.

— Я думала, вони зупиняться на моєму браті, але вони взялися за мого батька... Стан у нього важкий, над ним познущалися як могли. До нього не допускають адвокатів та сім'ю. Перебуваючи в реанімації і при медикаментозному сні, він залишається пристебнутим до ліжка наручниками. Асан Чапух, ще один затриманий у цій справі, у якого відмовила ліва сторона тіла, оголосив сьогодні голодовування, повідомила вона.

За словами дружини Аліє Дегерменджі, Бекіра перевели з реанімації в пульмонологію, де він лежить у коридорі, оскільки місць немає. Його охороняють троє правоохоронців, які нікого не пускають до нього.

Зазначимо, для допомоги родині Дегерменджі оголошено збір коштів. Їх можна буде перевести на картку сестрі і дочці Мавіле (номер картки 5168 7450 1226 3759), або принести і покласти у скриньку у «Кримському домі», їх потім передадуть сім'ї активіста.

Нагадаємо, вчора 65-річний кримськотатарський активіст Бекір Дегерменджі, про погіршення здоров'я якого раніше повідомляв його адвокат, потрапив у реанімацію.

Раніше Едем Семедляєв повідомляв, що стан здоров'я Дегерменджі тяжкий, він лежить під крапельницею.

Адвокат написав скарги начальнику СІЗО і в медичну частину установи і попросив, щоб Дегерменджі перевели у спеціалізований лікувальний заклад, оскільки йому терміново потрібна вентиляція легенів.

Дегерменджі страждає на бронхіальну астму і має третю групу інвалідності.

Нагадаємо, Бекір Дегерменджі, батько Мустафи Дегерменджі, який фігурує як обвинувачений у«справі 26 лютого», був затриманий 23 листопада у кафе «Медобори» у Сімферополі. Його заарештували до 15 січня 2018 року.

6 грудня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту зі зміни запобіжного заходу кримськотатарському активісту Бекіру Дегерменджі, якого підозрюють у нібито вимаганні.

QHA