СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Затриманий силовиками Ернест Сейтосманов, в будинку якого сьогодні відбулися обшуки, підтримував сім'ї севастопольських політв'язнів. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Зі слів місцевих активістів, Ернест Сейтосманов активно підтримував сім'ї севастопольських політв'язнів (Руслан Зейтуллаєв, Нурі Прімов, Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваітов), — йдеться у повідомленні.

У громадському об'єднанні відзначили, що затримані Ернест і Енвер Сейтосманови неодружені.

Відзначається, що силовики вже проводили обшук у Ернеста Сейтосманова у 2015 році.

— Четверо кримських татар (севастопольська група у справі «Хізб ут-Тахрір») були заарештовані взимку 2015 року в Севастополі (Крим). Фігуранти свою провину не визнали і заявляли, що справа політично мотивована, а їхнє кримінальне переслідування пов'язане з тим, що вони є кримськими татарами.

QHA повідомляло, що сьогодні, 10 травня, в окупованому Криму під Севастополем силовики провели обшуки в будинках братів Ернеста і Енвера Сейтосманових. Кримські татари є двоюрідними братами Нурі Прімова, незаконно засудженого у надуманій "справі Хізб ут-Тахрір". Ернеста і Енвера Сейтосманових затримали.

QHA