КИЇВ (QHA) -

Затримання суден в Азовському морі набувають характеру морського сафарі від ФСБ, повідомив керівник "Майдану закордонних справ" Андрій Клименко у своєму Facebook.

— Будемо й надалі тихо скаржитися у міжнародні суди і мовчати, як цього хоче МЗС? І спостерігати, як затримують судна все ближче до Бердянська вже не по одному, а одразу два?, — задається питанням Клименко.

Так, моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень" і www.blackseanews.net повідомляє, що 4 липня, орієнтовно о 04:30 за місцевим часом на відстані 5 морських миль (9 км) на південь від Бердянської коси, берегова охорона ФСБ РФ затримала єгипетський суховантаж MAR BIANCO (IMO: 8115576), який прямував до Бердянська.

Декількома годинами пізніше, орієнтовно о 07:30 за місцевим часом на відстані 26 морських миль (46 км) на південь від Бердянської коси, береговою охороною ФСБ РФ затримано великий турецький балкер NAZMI C, який прямував з Маріуполя до Монфальконе (Італія).

Раніше Клименко повідомив, що берегова охорона ФСБ РФ затримала в Азовському морі практично в одній точці на півдні від Бердянська два судна: одне з них прямувало до Маріуполя, друге — з міста, 2 і 3 липня.

QHA