КИЇВ (QHA) -

У Києві співробітники правоохоронних органів затримали чоловіка, підозрюваного у неправдивому повідомленні про «мінування» станції метро «Оболонь». Про це повідомили у прес-службі поліції Києва.

— Близько 22:00 (16 лютого) правоохоронці отримали інформацію про вибухівку на станції метро «Оболонь». При обстеженні зазначеної станції метро, ​​вхід і вихід пасажирів були обмежені. Для безпеки громадян проводилася евакуація близько 100 осіб, зокрема персоналу підземки. Після завершення перевірки небезпечних предметів виявлено не було, сказано у повідомленні.

Після перевірки поліцейським вдалося встановити особу підозрюваного, яким виявився 24-річний громадянин Київської області, який проживав у столиці.

За попередньою інформацією, молода людина у стані алкогольного сп'яніння скоїла анонімний дзвінок з хуліганських спонукань. Його затримали за місцем проживання в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 259 Кримінального кодексу України (свідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).

QHA повідомляло, що анонім повідомив про закладену вибухівку на центральному автовокзалі, телеканалі, автостанції «Дарниця», 6-ти розважальних центрах, станціях метро «Либідська» і «Святошин», а також у готелі. У Національній поліції Києва повідомили, що не виявили небезпечних предметів в ході перевірки 12 об'єктів.

QHA