КИЇВ (QHA) -

Особі, затриманій учора в Павлограді Дніпропетровської області, співробітники прокуратури повідомили про підозру в причетності до вбивства екс-депутата Держдуми Російської Федерації Дениса Вороненкова, повідомляє прес-центр прокуратури Києва.

— Слідчі прокуратури Києва спільно зі Службою безпеки України 15 червня на території міста Павлоград Дніпропетровської області проводили низку слідчих дій у рамках розслідування вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. У рамках виробництва в даний час затримана одна особу, якій повідомлено про підозру у причетності до скоєння цього злочину, — йдеться в повідомленні прокуратури.

На даний момент із затриманим проводяться слідчі дії.

Нагадаємо, Дениса Вороненкова вбили 23 березня 2017 року у Києві. Невідомий пострілом поранив охоронця екс-депутата, але той зміг застосувати у відповідь зброю і поранив нападника. Пізніше кілер помер у лікарні.

Як повідомляло QHA, коментуючи хід розслідування вбивства екс-депутата Держдуми Російської Федерації Дениса Вороненкова, генпрокурор Юрій Луценко говорив про дві версії злочину.

ФОТО: інтернет

QHA